ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Голова Держводгоспу В.Сташук взяв участь у Шостому засіданні спільної Міжурядової українсько-єгипетської комісії з питань економічного і науково-технічного співробітництва

25.11.2010

Україна і Єгипет підписали ряд двосторонніх документів
Україна і Єгипет за результатами Шостого засідання спільної Міжурядової українсько-єгипетської комісії з питань економічного і науково-технічного співробітництва підписали ряд двосторонніх документів.
Зокрема, підписано протокол Шостого засідання спільної Міжурядової українсько-єгипетської комісії з питань економічного і науково-технічного співробітництва. З українського боку протокол підписав Міністр промислової політики Дмитро Колєсніков, з єгипетського боку – Міністр з питань міжнародного співробітництва Файзіа Абуль Нага.
Підписано також Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері управління водними ресурсами між Держкомітетом України з питань водного господарства та Міністерством водних ресурсів та іригації Єгипту.
Водночас між Міністерством освіти і науки України та Міністерством вищої освіти і наукових досліджень Єгипту підписано Меморандум про першочергові заходи з розвитку співробітництва в галузі освіти і науки на 2010-2013 роки, який з української сторони підписав Міністр освіти та науки України Дмитро Табачник, від єгипетської – Міністр вищої освіти і наукових досліджень Арабської Республіки Єгипет Гані Геляль.
Крім того, була підписана Програма співробітництва у сфері культури між Міністерством культури і туризму України та Міністерством культури Арабської Республіки Єгипет.