ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Херсонщина чекає інвестицій від Норвегії

19.11.2010

18 листопада 2010 року голова обласної державної адміністрації Микола Костяк провів зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Норвегія в Україні Олавом Берстадом. У зустрічі також взяли участь Олена Берстад – дружина Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Норвегії в Україні, керівник програми «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета» в Україні та заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Яценко.
На Херсонщині Посол Норвегії перебуває не вперше. У ході зустрічі Олав Берстад зазначив, що регіон представляє особливу зацікавленість для Норвезької сторони.
Під час зустрічі обговорювався стан співробітництва Херсонської області з Королівством Норвегія та його подальшого розвитку. “Сьогодні в першу чергу ми будуємо взаємовідносини с місцевими органами самоврядування. Ми бажаємо задіяти всі органи влади в наше самоврядування. Нещодавно відбулася виборча кампанія в органи місцевого самоврядування, яка сьогодні налічує багато нових людей – голови сільських, селищних та районних рад. І наше завдання сьогодні одне – чітко визначити взаємовідносини”. Микола Костяк також підкреслив, що сьогодні зусилля органів виконавчої влади спрямовані на те, аби задіяти та об’єднати в спільну роботу всю громадськість Херсонщини.
Голова обласної державної адміністрації ознайомив поважних гостей з роботою, яка наразі проводиться обласною державною адміністрацією, а саме: проведення двох міжнародних економічних форумів, зі створення в Херсонській області оптових ринків сільськогосподарської продукції, щодо розвитку промисловості. Голова обласної державної адміністрації Микола Костяк наголосив, що регіон відкритий для іноземних інвестицій у різноманітні сфери. “Ми шукаємо ефективного власника, який буде вкладати інвестиції та розвиватися, а не сидіти на місці. Але ж в першу чергу ми повинні задіяти наших людей. Найкращий інвестор – це люди, які проживають на своїй території. Це мій принцип”, – підкреслив він.
Сторони також обговорили питання більш тісного економічного співробітництва, розширення дії програми «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета» на території області та перспективи активізації міжрегіонального співробітництва Херсонської області з регіонами Королівства Норвегія.