Шановні суб’єкти господарювання, власники та користувачі земельних ділянок у межах Іванівського району!

26.04.2019

Шановні суб’єкти господарювання, власники та користувачі земельних ділянок у межах Іванівського району!

Повідомляємо, що на території Іванівського району прокладено магістральний водопровід Іванівського групового водопроводу Іванівського міжрайонного управління водного господарства. Зазначений об’єкт розташовано вздовж автодороги Т-22-09 Велика Лепетиха – Іванівка – Генічеськ,  по лівій стороні.

Магістральний водопровід складається з двох ниток, одна з поліетиленової труби Ø 355, друга Ø 600 з/б загальною протяжністю 14509 м.

Враховуючи стратегічне значення, з метою забезпечення належних умов експлуатації, безпеки населення, довкілля та збереження будівель і споруд від руйнування при можливих аваріях на водопроводі, встановлено охоронну зону (10 метрів від осі трубопроводу), в якій діють низка обмежень, затверджених чинним законодавством.

Об’єкти Іванівського групового водопроводу мають важливе народногосподарське значення та є державною власністю України. Траса трубопроводу проходить по території існуючого водопроводу від Каховського магістрального каналу до смт Іванівка.

Нагадуємо, що при проведенні таких робіт як: будівельно-монтажні, земляні, спеціальні (меліоративні, вибухові, бурові тощо) та інші роботи які необхідно зробити в межах охоронної зони об’єктів Іванівського групового водопроводу виконуються лише з письмового дозволу та у присутності представників Іванівського міжрайонного управління водного господарства, який є балансоутримувачем вищезазначеного об’єкту.

 

Закон України від 17 лютого 2011 року № 3041-VI  “Про правовий режим земель охоронних зон об’єктів магістральних трубопроводів”.

Постанова Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2002 року № 1747 “Про затвердження Правил охорони магістральних трубопроводів”.